תרומה

מרכז קשתות מעניק לתלמידיו מגוון גדול של תוכניות חינוכיות וטיפולים פרא רפואיים המותאמים במיוחד לצרכיהם כמאובחני PDD ולקויי תקשורת.

בנוסף לטיפולים המסובסדים על ידי משרד החינוך (ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת וטיפולים באומנות ומוסיקה), ילדי המרכז מקבלים טיפולים פרא רפואיים נוספים (טיפולים עם כלבים, רפלקסולוגיה וקונגפו), שאינם ממומנים על ידי גורמים ממשלתיים, אלא על ידי תרומות בעלות של 244,000 ש"ח בשנה.

בנוסף, פועלת העמותה לחיזוק השימוש באמצעים טכנולוגיים (כגון מחשבי תקשורת, iPAD ועוד) לתמיכה ביכולת התקשורתית של הילדים.
כלל הטיפולים הניתנים לילדים הוכחו כמסייעים לקידום ההתפתחות של ילדים על הקשת האוטיסטית. אנו זקוקים לתרומותיכם על מנת להמשיך ולפתח את הילדים המיוחדים הללו. 

פרויקט שיפוץ חצר המשחקים 

העמותה פועלת להגשמת הפרויקט הגדול ביותר מאז הקמתה - שיפוץ כללי של חצר המשחקים בבית הספר. השיפוץ יכלול החלפה של משטח החול המכסה את רוב המגרש בדשא סינטטי על גבי מצע תיקני, והחלפה של המתקנים הישנים והשבורים במתקני משחק שנבחרו על ידי המרפאות בעיסוק והצוות החינוכי בבית הספר. בנוסף, תותקן הצללה על כל שטח החצר.

עלות הפרויקט כ-280,000ש"ח, ובעזרת חברות, ארגונים וידידים של מרכז קשתות כבר גויס כמחצית מהסכום. אנחנו פונים אליכם במטרה לסייע לנו להקים חצר משחקים נגישה, שתתרום להתפתחותם ולהנאתם של הילדים האוטיסטיים. כל תרומה של מתקן או השתתפות במימון חלקי של מתקן, תהווה צעד משמעותי בהשלמת הפרויקט.

תרומות נדיבות יצויינו בקיר התורמים של המרכז. עמותת ילדי קשתות פועלת בהתנדבות מלאה. אין אף בעל תפקיד בשכר ואין מימון של פעילות ארגונית. כל הכספים שנאספים מועברים בשלמותם לרווחם של הילדים.ניתן לתרום באמצעות: ישראל תורמת, PAYPAL, המחאות לפקודת ״עמותת ילדי קשתות״.


PAYPAL    ניתן לתרום באמצעות www.paypal.com עבור: keshatot@hotmail.co.il


ישראל תורמת    ניתן לתרום בכרטיסי אשראי באתר האינטרנט "ישראל תורמת"

ניתן לשלוח המחאות לפקודת "עמותת ילדי קשתות", לכתובת:
מרכז קשתות
"עמותת ילדי קשתות"
קריית החינוך מרכז אזורי מנשה, ד.נ חפר, 37845

ילדי קשתות